Лого

MUSEUM LV

Grata JJ

«Apzinoties pasaules skaistumu, dalāmies katra brīža neatkārtojamībā - ar tēliem, emocijām un mākslas darbiem.»

4719

809977

Blogs

Andrus Joonas un Leonid Medvedskij. Glezniecības seanss interneta tiešraidē

30.08.2017. 15.00

30.augustā plkst. 12.00 no galerijas MuseumLV tiks pārraidīts glezniecības seanss, kuru varēs vērot gan klātienē Andreja Pumpura ielā 2, gan interneta tiešraidē: Museum LV un Grata JJ.

Galerijā viesosies Andrus Joonas (Igaunija) un Leonid Medvedskij (Baltkrievija) 
Andruss Joonas dzīvo Pērnavā, taču arī Latvijā mākslinieks ir biežs viesis – 2008. gadā Rīgas mākslas telpā notika vērienīga Joonas personālizstāde «Ceļš uz zudušo pilsētu. Aledoia» «Savā mākslā – glezniecībā, performancē, telpiskajos objektos – Andruss Joonas runā, izmantojot tēlus, kas spēcīgi sasaucas ar mītu, pasaku, zemapziņas pasauli. Ļoti būtisks tēls Andrusa mākslā ir dzeltenais vilks, ar kuru mākslinieks sevi identificējis lielākajā daļā savu līdzšinējo darbu. Vilks ir galvenais tēls arī Andrusa performancēs.» (Laura Feldberga)

Arī Leonid Medvedskij ar Latviju saista ilga radoša sadarbība. Leonīds ir no Vitebskas, kur aktīvi darbojas gan kā makslinieks, piedaloties arī daudzos starptautiskos projektos, gan ka pedagogs. Medvedskij ir iemācijis amatu un kļuvis par garīgo skolotāju vairākām Vitebskas mākslinieku paaudzēm, arī izveidojis studiju Leo i Leo.


Pievienoti materiāli


Back to the list