Лого

MUSEUM LV

Grata JJ

«Мы осознаём красоту вселенной и делимся с вами уникальностью каждого мгновения через образы, эмоции и произведения искусства»

3454

154164

Kultūras centrs “Grata JJ” radījis publisku telpu dažādām kultūras dzīves izpausmēm. Centrs piedāvā iespējas teātra izrāžu norisei, aktiermākslas kursiem, radošiem vakariem, dzejas un prozas lasījumiem, koncertiem, operas un citu mūzikas notikumu videotranslācijām, kā arī papildizglītībai. Centra ietvaros darbojas vizuālās mākslas galerija "MuseumLV". Kultūras centram ir paredzēta plaša sadarbības programma ar Latvijas Mākslas Akadēmiju - studentu plenēri, izstādes, stipendiju konkurss.

Mākslas galerija "MuseumLV” ir moderna, inovatīva un atvērta vieta profesionāliem māksliniekiem un mākslas baudītājiem. "MuseumLV" dod iespējas izstāžu darbībai Rīgā, piedāvājot plašas un profesionāli aprīkotas galerijas telpas. Rīgā ir galerijas centrālā pārstāvniecība un darbojas komanda, kura popularizē latviešu mākslu ārpus valsts robežām, izmantojot galerijas filiāles ārzemēs. Viens no galerijas mērķiem ir atbalstīt jaunu, talantīgu mākslinieku radošo darbību jau pašā karjeras sākumā.

Starptautiskā darbība

Mākslas galerija „MuseumLV” sadarbībā ar kultūras centru „Grata JJ” ir atvērusi mākslas galerijas filiāles ārzemēs. Galerija „MuseumLV” pārstāv latviešu mākslu ārvalstīs – organizējot vizuālās mākslas izstādes un citus kultūras pasākumus, sadarbojoties ar vietējām kultūras un pašvaldības organizācijām, piedalās starptautiskos mākslas projektos.